Kapsuła Spa 

dermalife


Kapsuła DermaLife pH 5,5 hydrofusion jest urządzeniem do pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Kapsuła przedstawia najnowsze osiągnięcia w zabiegach SPA dzięki wbudowanemu systemowi Hydrofusion, który umożliwia jednoczesne korzystanie z ciepłej sauny, podczerwieni, aromaterapii, masażu wibracyjnego oraz leczniczych właściwości ziół, alg, torfu i innych specyfików wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie odpowiedniej kondycji naszej skórze.

Oferujemy Państwu następujące zabiegi:

kwadrat Zabieg pielęgnacyjny - silne nawilżenie, poprawa elastyczności i stanu odżywienia skóry, spowalnia procesy starzenia się skóry.
kwadrat Zabieg zwalczający cellulit - powoduje zwiększenie procesu przemiany materii oraz zwiększenie eliminacji toksyn z organizmu. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza, elastyczniejsza.
kwadrat Aromatyczne zawinięcie ciała - zabieg bogaty w olejki eteryczne i minerały, wpływa relaksująco. Stosowane olejki pomagają w detoksykacji, likwidacji zatrzymywania wody oraz poprawę krążenia.
kwadrat Zabieg na twarz - głębokie oczyszczenie porów, wygładzenie zmarszczek, rewitalizacja. Swoisty "zastrzyk urody" widoczny już po pierwszym zabiegu.
kwadrat Zabieg na plecy.
kwadrat Zabieg limfatyczny, odchudzający.
kwadrat Zabieg na bóle reumatyczne i mięśniowe
kwadrat Zabieg z borowiną silnie rewitalizujący i odchudzający
kwadrat Zabieg ujędrniający na biust.

Zabiegi te są połączone z zastosowaniem natrysku w celu usunięcia maski ? borowinowej lub czekoladowej.

  Mimo, że najlepsze rezultaty otrzymujemy po zastosowaniu serii zbiegów tzn. od 8 do 20 seansów, to pojedyncze zabiegi przynoszą relaks i odświeżenie skóry ciała.

  Na pojędrnienie skóry, zeszczuplenie nóg i brzucha stosujemy bandaże elastyczne z użyciem płynów regenerujących i odchudzających. Można stosować z kapsułą. 

   

  ozdoba

  Znajdź nas na Facebook
  Facebook
  Jesteśmy na Google+
  Google+