Mikrodermabrazja kosmetyczna 

Mikrodermabrazja jest zabiegiem kosmetycznym (http://www.therapianova.pl/zdjcia) dającym świetne efekty w przypadku takich problemów jak fotostarzenie, płytkie zmarszczki, rozszerzone pory, zaskórniki, plamy starcze, płytkie blizny potrądzikowe, wiotka skóra, łojotok i suchość skóry i nadmierne rogowacenie.

W czasie zabiegu usunięta zostaje warstwa rogowa naskórka i zostaje on pobudzony do odnowy. Poprawia się również mikrocyrkulacja i system odpornościowy. Kuracja wznawia również syntezę kolagenu i elastyny. Mikrodermabrazja jest polecana jako zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.

Na kurację składa się 6-10 zabiegów, które wykonywane są w odstępie 1-4 tygodni. Ale można również poprzestać na jednym zabiegu.

Cery wrażliwe, naczyniowe i suche: po zabiegu zaleca się uspokojenie twarzy i użycie kremu łagodząco-regeneracyjnego.

Mikrodermabrazja to złuszczenie naskórka, dobrze przygotowuje skórę do zabiegu jonoforezy i jonoforezy, a także mezoterapii bezigłowej i wprowadzenia aktywnych substancji opartych na witaminach A, C, B itd., aminokwasów nawilżających, peptydowych, liposomowych z Q10, także na okolice oczu. Za pomocą mezoterapii bezigłowej można również wprowadzać aktywne koncentraty z roślinnymi komórkami.

 

 

 

ozdoba

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+