Opalający prysznic

 

SUN SPA Airbrush Tan - opalający prysznic - jest rewolucją w opalaniu.

kwadrat To piękna i brązowa opalenizna zaledwie w kilka minut
kwadrat Bez szkodliwych promieni UV
kwadrat Stworzona w trosce o Twoje zdrowie
kwadrat Bez żadnych skutków ubocznych
kwadrat To również bogactwo składników pielęgnacyjnych
kwadrat Efekt utrzymuje się nawet do 10 dni!

  Substancjami barwiącymi preparatu są: DHA oraz erythruloza, dzięki którym opalenizna zawsze wygląda pięknie i naturalnie. Preparat nakłada się na ciało metodą AIRBRUSH.

  Do stosowania Sun Spa nie ma żadnych przeciwwskazań - zabiegowi poddawać się mogą także te osoby, dla których tradycyjne metody opalania są szkodliwe.

  Dermatolodzy polecają ten rodzaj opalania osobom o wrażliwej lub dojrzałej skórze oraz tym uczulonym na słońce. Ze względu na to, że preparat jest bardzo łagodny, również kobiety w ciąży i karmiące matki mogą z niego korzystać po konsultacji z lekarzem.

  W naszej klinice kosmetycznej oferujemy 2 rodzaje zabiegów opalających Sun Spa:

  Zabieg standardowy - polecany szczególnie młodym osobom. Po zabiegu skóra jest nie tylko pięknie opalona ale również przyjemnie nawilżona, pachnąca i świeża. Czas zabiegu do 30 min.

  Oferujemy Państwu 2 rodzaje zabiegów opalających Sun Spa:

  Zabieg standardowy - polecany szczególnie młodym osobom. Po zabiegu skóra jest nie tylko pięknie opalona ale również przyjemnie nawilżona, pachnąca i świeża. Czas zabiegu do 30 min.

  Zabieg ekskluzywny - polecany dla cer dojrzałych, które potrzebują zabiegów odżywczych, ujędrniających i regeneracyjnych. Swoje działanie zawdzięcza specjalnie dobranej kompozycji witamin A, C i E oraz wyciągom roślinnym, w tym m.in. olejkowi jojoba, Aloe Vera i wyciągom z orzecha włoskiego. Po zabiegu cera nabiera pięknego koloru i młodzieńczego blasku. Preparat barwiący ujędrnia ponadto ciało i przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. W naszej klinice kosmetycznej zabieg wraz z peelingiem trwa do 45 minut.

   

  ozdoba

  Znajdź nas na Facebook
  Facebook
  Jesteśmy na Google+
  Google+